Vakspecialisten

De UB heeft voor alle vakgebieden en thema’s specialisten. Zij bieden onderzoekers en docenten ondersteuning op vele punten bij gebruik, beheer en verspreiding van de wetenschappelijke content. Daarnaast realiseren zij voor alle faculteiten de (toegang tot) wetenschappelijke informatie en onderzoeksdata, afgestemd op de wensen van onderzoekers, docenten en studenten.

Neem bij wensen voor de collectie, literatuuronderzoek of ideeën voor (nieuwe) dienstverlening contact op met een van de vak- en themaspecialisten.




- Algemene Collectie
- Algemene Cultuurwetenschappen
- Archeologie
- Geschiedenis
- Kunstgeschiedenis

Rem ter Hofstede
r.ter.hofstede@vu.nl
+31 20 59 85207
Rem ter Hofstede
- Economische Wetenschappen en Bedrijfskunde

Matthijs de Zwaan
m.c.de.zwaan@vu.nl
+31 20 59 86280

Matthijs de Zwaan
- Religie en Theologie
- Patristiek
- Oude Drukken

Willemien van Dijk
t.w.f.van.dijk@vu.nl
+31 20 59 85184

Willemien van Dijk
- Griekse en Latijnse Taal en Cultuur
- Letterkunde Moderne Talen
- Literatuurwetenschap
- Oude Geschiedenis
- Taal & Communicatie
- Talen en Culturen van het Oude Nabije Oosten

Marja Willekens
m.m.willekens@vu.nl
+31 20 59 88724

Marja Willekens
- Kaarten en Atlassen
Lida Ruitinga
a.h.ruitinga@vu.nl
+31 20 59 85189
Lida Ruitinga
- HDC/Protestants Erfgoed
Hans Seijlhouwer
hans.seijlhouwer@vu.nl
+31 20 59 85274
Hans Seijlhouwer
- Rechtsgeleerdheid
Arjan de Rooy
a.de.rooy@vu.nl
+31 20 59 85176
Arjan de Rooy
- Sociale Wetenschappen
Rian Kriesels
a.m.j.kriesels@vu.nl
+31 20 59 83971
Rian Kriesels
- Wijsbegeerte
Sebastien Valkenberg
s.p.valkenberg@vu.nl
+31 20 59 85236
Sebastien Valkenberg
- Academisch Erfgoed

Liselotte Neervoort
l.l.neervoort@vu.nl
+31 621247309

liselotte neervoort
- Kunst

Wende Wallert
w.wallert@vu.nl
+31 621439451

wende wallert 
- Aard en Levenswetenschappen (collectie)
- Geneeskunde (collectie)
- Gedrags en Bewegingswetenschappen (collectie)
Loes Hazes
l.c.m.hazes@vu.nl
+31 20 44 42524
Loes Hazes
- Gedrags- en Bewegingswetenschappen

Ralph de Vries
r2.de.vries@vu.nl
+31 20 44 42024

Ralph de Vries
- Geneeskunde (bibliometrie, literatuuronderzoek)

René Otten
r.otten@vu.nl
+31 20 44 42027

rene otten
- Geneeskunde (literatuuronderzoek, onderwijs)

Linda Schoonmade
l.j.schoonmade@vu.nl
+31 20 44 42527

 linda schoonmade
- Geneeskunde (onderwijs, literatuuronderzoek, citatie-analyse)Ilse Jansma
i.jansma@vu.nl
+31 44 41248

Ilse Jansma
- Geneeskunde (literatuuronderzoek)Hans Ket
jcf.ket@vu.nl
+31 20 44 42523
Hans Ket